Kochani, pracujemy nad Waszym bezpieczeństwem u nas.

W związku z licznymi pytaniami, kiedy otwarty będzie klub informujemy: Pracujemy nad Waszym bezpieczeństwem u nas. Klub zostanie otwarty, kiedy będziemy gotowi aby Was przyjąć w tej zmienionej rzeczywistości – to nie jest popularne stwierdzenie. Chcielibyśmy może, aby było jak wcześniej, nie będzie. To nie jest ani dobrze ani źle. Będzie po prostu inaczej.
To wielkie wyzwanie dla nas zarówno organizacyjne jak i finansowe. Robimy wszystko, aby rezerwacje były możliwe jeszcze w tym tygodniu. Śledźcie na bieżąco wpisy. Do jutra umieścimy nowy regulamin korzystania z obiektu. Przygotujcie się proszę, na zmiany. m.in: Rezerwacja do końca czerwca 2020 będą możliwe od Pon. – Pt. w godz. 15.00 – 22.00, Sob – Niedz: 7.00 – 16.00. Rezerwujemy online, płacimy online, nie mamy właściwie kontaktu bezpośredniego z Obsługą.

Rezerwacje będą dotyczyć poszczególnych kortów (1,2,3,4), wejścia na korty odbywać się będą z przesunięciem 15 min względem siebie i tak też ustawione zostaną rezerwacje. Co oznacza, że do klubu na jeden kort będą mogły wejść po 2 osoby, co 15 min. Wiemy, że nasi Przyjaciele podejdą z pełnym zrozumieniem do koniecznych zmian i wyczekują możliwości zagrania z czego niezmiernie cieszymy się ❤️

Pozostałym dziękujemy za to, że byli z nami. Dzięki Wam po tak trudnym okresie, możemy myśleć z optymizmem o nowej przyszłości, której nikt z nas na dziś nie jest w stanie przewidzieć dlatego, naszym zdaniem, w SILNYCH GRUPACH MOC !

Do zobaczenia Kochani!