Zapraszamy WSZYSTKIE Dzieci i Młodzież z Trójmiasta,
w wieku: 5 – 17 lat 🙂 na bezpłatne zajęcia w naszym Klubie.

Chcemy zapoznać Was ze sportami rakietowymi i zarazić aktywnością, zdrowiem, fajnym towarzystwem oraz squashem !!!

Mamy świadomość, jak ważne dla młodych osób jest posiadanie dobrego autorytetu. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy relacje bezpośrednie tracą na wartości.

Osobę, która nie tylko w mediach społecznościowych pokaże najlepszą wersję siebie samego ale będąc tuż obok, na treningu, w grupie, na korcie, uświadomi siłę i słabość, która jest w każdym z nas. I to jest normalne.
Swoją postawą wskaże, jak wypracować nawyki, które skutecznie wraz z robieniem treningu, konsekwencją, dobrą relacją, będą zamienić niepewność w moc i wolę rozwijania siebie.

Dlatego:
Treningi dla Was poprowadzi jeden z najlepszych Zawodników, co ważne – Juniorów w Polsce, Marcin Sikorski. Marcin ma 16 lat.

Jego trenerem i couchem jest Dominik Kowalski, który w naszym klubie odpowiada za wypracowanie najwyższego poziomu specjalizacji: Trener/ Instruktor Squasha, która startuje już od października tego roku, na AWFiS Gdańsk (zajęcia na terenie naszego klubu).

Będzie czas na poznanie się, trening oraz wakacyjny chillout, Marcin przygotował dla Was gry a nawet muzyczną oprawę 🙂

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie mailowe wysłane najpóźniej dzień przed zajęciami na adres: hello@csrgdansk.pl. Proszę podać imię, nazwisko i wiek Uczestnika oraz wybraną datę zajęć.

Prosimy o zabranie butów na białej podeszwie (nierysujące podłogi) oraz wody – obowiązkowo w te upały !

Kto będzie z nami ???